Curcumin P53 Gen Mucizesi

Curcumin P53 Gen Mucizesi isimli kitap;

Bilim Adamı Adnan Akar tarafından kaleme alınmıştır. Dünyada yapılmış birçok klinik ve laboratuvar araştırmalarından, yorumlardan, basında yer alan haberlerden, kişisel görüş, düşüncelerimiz ve AR-GE ‘lerimizden yola çıkılarak hazırlanmıştır.

Fitoterapi (Bitkisel Tedavi) gerçeği, dünyada hiç değişmeyecek olan temel gerçeklerden biridir. Her ne kadar dünyada ve ülkemizde istismara, ticarileşmeye ve bilgi kirliliğine maruz kalsa da bu gerçek hiçbir zaman değişmeyecektir.

Kitapta sizlere anlatılan bilgiler bilimsel kaynaklı olup, üzerinde ciddi araştırmalar yapılmış olan bitkiler hakkındadır. Unutulmamalıdır ki; laboratuvar ve klinik ortamlarda yapılan bu araştırmalar, bitkilerin ekstraktı ya da benzeri formları üzerine kuruludur.

Bitkisel ekstraktlar; güçlü ve negatif-pozitif etkileri olan droglardır. Kitapta yer alan bilgiler sizleri etrafınızda bu bitkileri elde etme düşüncesine getirebilir, ancak unutulmamalıdır ki, bahse konu olan bu bilgiler sizin günlük hayatta kolayca elde edebileceğiniz bitki formlarının üzerine kurulmamıştır. Bitki ekstraktları üzerine çalışmalar yapılmıştır.

Bitkisel ekstraktlar mutlaka bir doktorun, eczacının ya da uzman kontrolü ve tavsiyesi üzerine kullanılmalıdır.Özellikle sıvı bitkisel ekstraktlar güvenilir üretim ve standardize edilmiş formlarda işe yaramaktadır.

Bu kitabı okumadan hiçbir şeye karar vermeyin !

 

Kitabın içeriği

  • Curcumin’in kanser hücrelerine karşı etkisi,
  • Kanser Hastaları yakınlarına yardımcı bilgiler,
  • Kanser hastalığında; Beslenme, psikoloji uyku düzeni, detoks, fiziki aktiviteler ve oksijen desteği,
  • Kanser tedavisi mümkün mü?
  • Kanser tedavisinde dünya genelinde yapılan araştırmalar
  • Kolesterol, diyabet, behçet hastalığı, akdeniz ateşi hastalıklarının çaresi var mı?

ve daha birçok bilimsel makaleler ve araştırmalar

Bu değerli eseri hemen şimdi okumak için tıklayınız…